Your Star

Místo výroby:
Praha, Česko

Sídlo značky:
Jesenice, Česko

Majitel:
Zuzana a Petr Ludvíkovi, Česko

Založeno:
2017

Web:
https://www.yourstar.cz

Your Star - designovky pro Vaše děti. 

Nabízíme  originální stylovou kolekci českých batohů pro rodiče a děti, které Vás upoutají nejen svým vzhledem, ale také funkčností, praktičností a velký důraz je kladen na kvalitu. 

V posledních 2 letech jsme se převážně zaměřili na vývoj a výrobu stylových městských batohů nejen na kočárek, ale pro celou rodinu. Najdete u nás několik typů batohů, které využijete místo neforemných přebalovacích tašek na kočárku, při nošení dětí v šátku,  ale i na výlety do přírody, do města nebo později třeba i do práce. Máme radost, že naše batohy  používají nejen  maminky, ale staly se velmi oblíbeným doplňkem tatínků.

Naši malí mrňousci se nám chtějí podobat a neustále nás napodobují, pro ně vznikla dětská kolekce batůžků ve 2 velikostech. Dbáme na to, aby batůžky dětem správně seděli na zádech a zátěž se díky prsním popruhům rovnoměrně rozložila. 

Your Star je lokální česká značka, která se zabývá návrhem a výrobou stylových batohů nejen na kočárek. 

Kdo za značkou stojí? 

Jmenuji se Zuzana a jsem máma tří skvělých dětí. A byly to právě moje děti, které mě inspirovaly ke vzniku značky Your Star. Design mě velmi baví a věnovala jsem mu vždy kus svého volného času. S narozením mých dětí se mi pak obzory posunuly právě směrem k dětským potřebám a produktům. Na podzim roku 2017 tak vznikla značka Your Star. Prvním produktem, který vznikl byl batoh na kočárek. Vznikl díky mému malému synovi, který je neustále v pohybu a já s ním. Klasická velká taška na kočárek mi začala překážet a tak vznikl nápad a záhy první batoh z kolekce Your Star – batohy nejen na kočárek. 

Naše produkty 

Navrhujeme a vyrábíme originální stylovou kolekci českých batohů pro rodiče a děti. Ve všech našich kolekcích najdete produkty, které Vás upoutají nejen svým vzhledem, ale také funkčností a praktičností, přičemž velký důraz je kladen na kvalitu. Vše pečlivě vybírám, navrhuji a jsem moc ráda, že všechny naše produkty vyrábíme v České republice. V posledních 2 letech jsme se převážně zaměřili na vývoj a výrobu stylových městských batohů nejen na kočárek, ale pro celou rodinu. Najdete u nás několik typů batohů, které využijete místo neforemných přebalovacích tašek na kočárku, při nošení dětí v šátku, ale i na výlety do přírody, do města nebo později třeba i do práce. Máme radost, že naše batohy používají nejen maminky, ale staly se velmi oblíbeným doplňkem tatínků. Naši malí mrňousci se nám chtějí podobat a neustále nás napodobují, pro ně vznikla dětská kolekce batůžků ve 2 velikostech. Dbáme na to, aby batůžky dětem správně seděli na zádech a zátěž se díky prsním popruhům rovnoměrně rozložila. 

Novinky 

Velkou radost mám se společných produktů, které vznikají ve spolupráci s dalšími českými značkami a grafiky jako je například kolekce WIPPE nebo SPOTTY. Jedná se o limitované kolekce batohů s originální akvarelovou kresbou. Budu velmi ráda, pokud i vy najdete mezi našimi produkty, ten svůj oblíbený. Můžete nás sledovat na instagramu a faceboku, kde pravidelně přidáváme naše novinky. 

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt