Navrhni nám další skvělou značku

Stále hledáme a objevujeme nové značky a víme, že jich ještě spousty čekají na prozkoumání. Avšak nemůžeme také obsáhnout všechno co se vyrábí, a proto si musíme pečlivě vybírat, ve které výrobní oblasti budeme značky hledat a vyprávět jejich příběhy.
Budeme moc rádi, když nám s hledáním pomůžeš a navrhneš nám nějakou tvoji oblíbenou značku. A budeme také vděční, když naopak na nás nezanevřeš, pokud tvůj návrh necháme ještě chvíli v šuplíku.

Jaké aktuálně hledáme značky?
Jako první velký sektor, na který jsme se zaměřili je móda. Chceme našim návštěvníkům nabídnout co nejobsáhlejší přehled o všech značkách, u kterých si můžete koupit něco na sebe. Rádi bychom také v tomto sektoru setrvali a prozkoumali značky ze Slovenska, popřípadě značky vyrobené v zemích Evropské unie, které prodávají zboží i u nás, v České republice.
Módou to ale všechno nekončí. Rádi bychom přidali značky vyrábějící vybavení do domácnosti, sportovní vybavení a poslední dobou nás lákají i značky z potravinářského průmyslu, jako jsou výrobci čokolád, káv a jiní.

O jaké značky aktuálně nemáme zájem?
Už od začátku s odstupem přistupujeme k zakázkové výrobě. Ne že bychom nechtěli ocenit kvalitu a zručnost těchto živnostníků, ale Lokala chce hlavně ukázat, že i lokální produkce může konkurovat světové produkci pro průměrného zákazníka.
Také si zatím necháváme odstup od značek, které vyrábějí rychloobrátkové spotřební zboží, u kterých málokdy uživatel sleduje parametry značky jako takové. A dáváme si na čas také se značkami z opačného pólu, tedy například na výrobce aut a další produkty, které si člověk kupuje jednou za několik let.

Pošli nám svůj návrh
Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt