Woxkon

Místo výroby:
Prostějov, Česko

Sídlo značky:
Kravaře, Česko

Majitel:
D. Kubný, Česko

Založeno:
2016

Web:
https://www.woxkon.cz

Tyto batohy byly navrženy a pečlivě vyrobeny v České republice. U jejich zrodu stála láska k přírodě a městu, radost z tvoření, ale i úcta k lidské práci a respekt k naší planetě. Proto se snažíme neustále zlepšovat a hledat možnosti a spolupráce, které tyto myšlenky podporují. Nepromokavý materiál, ze kterého jsou batohy vyrobeny, jsme pečlivě vybírali, jelikož nám záleží na opravdové kvalitě. Cílem nebylo vyrobit jen další spotřební zboží, ale batoh, který vám vydrží léta.

Jak to začalo

Nápad na vlastní značku se zrodil před třemi lety. S kamarádem Martinem jsme hodně cestovali a hledali dokonalý batoh, který by přesně vyhovoval našim požadavkům. Aby byl nejen stylový, ale především ušitý z kvalitních materiálů a vydžel věčnost. Vrhli jsme se do toho po hlavě a vytvořili batohy, které jsou skvělými společníky v každodenním životě ve městě, ve škole ale i na cestách.

Co je náš/můj cíl?

Chtěl bych vybrat částku, se kterou by se uhradila nová výroba třetího typu batohu. Jednalo by se o větší batohy, které by byly primárně využívané na cestovaní. A právě proto potřebuji vaši podporu. Pokud všechno půjde podle plánu, nové batohy by mohly spatřit světlo světa už příští rok!

Česká výroba.

Všechny naše batohy se vyrábí v České republice, konkrétně nedaleko Prostějova. V jedné malé rodinné firmě, která se specializuje právě na batohy. Tato spolupráce mě ohromně těší. Dali jsme dohromady mé nápady, postřehy, návrhy a letité zkušenosti firmy. Vznikly z toho batohy, které jsou plně funkční a mají originální design.

Pomáháme?

Z každé vaší objednávky věnujeme část zisku spolku Prales dětem. Vy sami určujete, kam vaše peníze poputují. V nákupním košíku máte na výběr ze dvou možností, jak pomáhat. Vybrat si můžete ze dvou projektů – Green Life, který pomáhá se záchranou deštného pralesa, a Blue Life, který se zabývá pomocí při čištění oceánu. Přispět můžete tomu projektu, který osloví vaše srdce nejvíc. 

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt