Rejoice

Místo výroby:
Vysočina, Česko

Sídlo značky:
Batelov, Česko

Majitel:
Roman a Libor Venkrbcovi, Vladimír Kovář, Česko

Založeno:
1998

Web:
https://www.rejoice.cz

S respektem k lidem i přírodě, která nás obklopuje.

Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme v Česku v srdci Vysočiny. Naše oblečení šijeme v malých lokálních dílnách. Je pro nás důležité kvalitní řemeslné zpracování a tradice. S lidmi, kteří vyrábí oblečení pro vás se osobně známe a jsme s nimi v každodenním kontaktu. 

Věříme ve vlastní nápady, tvůrčí přístup, jednoduchý, avšak propracovaný design. Každý kus z nové kolekce vyvíjíme, zkoušíme a ladíme do posledního detailu. Hledáme nejvhodnější střihové řešení tak, aby naše oblečení bylo maximálně pohodlné, funkční i originální. V nové kolekci se pak přirozeně prolíná street a outdoor styl.

Pečlivě vybíráme látky, které používáme. Hledáme takové, které jsou svým původem i zpracováním šetrné k životnímu prostředí, recyklované nebo inovativní svou technologií. Dlouhodobě spolupracujeme především s českými výrobci. Bavlněné a lněné látky na nové pánské košile a kalhoty pro nás utkali výrobci ve Španělsku, Portugalsku a Německu. Zimní svetry a dámské pletené šaty jsou z italské a irské vlny. Na kolekci dámských basic triček jsme použili organickou bavlnu, na šaty viskózu. 

Jsou nám vlastní ideje slow sustainable fashion. Rejoice kousky tvoříme v malých limitovaných sériích, tak aby vám pomohly cítit se pohodlně a dělaly vám radost po dlouhou dobu, ať už vyrazíte do ulic města nebo za mikrodobrodružstvím do přírody.

Ten svůj Rejoice kousek si můžete vybrat na e-shopu či v kamenném obchodě u nás v Batelově. Pro novinky a inspiraci sledujte Instagram a Facebook.

Přejeme si, aby vás nové kousky bavily tak, jako bavilo nás je tvořit.

                                                                                                                       Libor, Roman a Rejoice team

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt