Morango

Místo výroby:
Nezjištěno, Česko

Sídlo značky:
Dačice, Česko

Majitel:
P. Jahoda, Česko

Založeno:
2009

Web:
http://www.morango.cz

Morango se zabývá výrobou oblečení pro celou rodinu, ale i ložního prádla z nadstandardně kvalitních materiálů.

Značka Morango

 

Více jak desetileté působení rodinné šicí dílny Jahoda vyústilo roku 2009 k založení a registraci vlastní módní značky MORANGO. Název této značky vznikl velice jednoduše - a to přeložením příjmení Jahoda do portugalštiny. Značka nesoucí se v rodinném duchu by měla co nejvíce symbolizovat přístup k našim zákazníkům.

Mladí kreativní návrháři pod ostrým drobnohledem zkušených a velice zručných švadlen - to je značka MORANGO.

Při výrobě klademe vysoký důraz především na materiály, které musí vlastnit všechny důležité certifikáty a atesty nezávadnosti.

Naším cílem je výroba kvalitního a originálního oblečení, které vás bude zdobit, hřát a snad i rozzáří úsměv na tváři.

Všechny výrobky jsou vyráběny v malých limitovaných sériích tak, aby si stále zachovávaly svoji originalitu a jedinečnost. Jediné výrobky, které nepochází z naší dílny jsou ručníky a osušky, které ovšem pochází od velice kvalitního evropského výrobce, od kterého jsme získaly výhradní zastoupení pro český trh. Protože se jedná o opravdu kvalitní výrobky, nebojíme se je tedy zařadit k naší tuzemské značce.

V roce 2012 jsme udělali důležité rozhodnutí a tím je prodej našich výrobků převážně přes e-shop. Tímto krokem se chceme co nejvíce přiblížit k Vám, konečným zákazníkům, kterým můžeme nabídnout velice příjemné ceny.

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt