Lull

Místo výroby:
Nezjištěno, Slovensko

Sídlo značky:
Šaštín-Stráže, Slovensko

Majitel:
Z. Bačkádyová, E. Šebo, Slovensko

Založeno:
2010

Web:
https://www.lull.sk

Slovenská značka oblečení Lull pro tebe má všechno! Ty nejměkčí a nejpohodlnější věci na každou sezónu. 

V Lull se neustále snažíme zlepšovat a našim zákaznicím přinášet kvalitní nadčasové oblečení, které si zamilují. Oblečení, které šijeme u nás v dílně v Šaštíně, je vytvořeno s láskou a vášní k designu, za férových podmínek a co nejvíce ekologicky.

Máme skvělý tým, rodinnou atmosféru a pro nás není Lull jen značka, ale je to náš životní styl. Jsme Lulláci, kteří milují pohodlné oblečení a svůj "měkoučký" přístup k životu uplatňujeme nejen k našim zaměstnancům, ale také k našim zákaznicím. Těší nás, že i když nemáme přímý osobní kontakt, prostřednictvím našeho "osobního" zákaznického servisu jim jejich nákup u nás co nejvíce usnadníme a vyhovíme speciálním požadavkům.

Tento rok jsme oslavili krásné 10. výročí, které s našimi zákazníky oslavujeme po celý rok. Aktuálně máme venku naši jubilejní kolekci TIMELESS✨a kolekci NEW CYCLE vytvořenou ze zbylých látek.

Kolekce TIMELESS v sobě skrývá to nejlepší z nejlepšího a je plná krásných hřejivých a zemitých barev. Ušili jsme ji opět z kvalitních měkoučkých materiálů, které vybíráme na největším veletrhu látek a doplňků v Paříži. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými výrobci látek a doplňků z Itálie, Portugalska, Španělska, Řecka či Turecka. Každou sezónu testujeme a přinášíme nové materiály. Necháváme si je vyrobit na míru se speciálními změkčujícími či antipilling / protižmolkovacími / úpravami, jakož i výběrem unikátních barev dle vzorníku Pantone. Všechny používané materiály mají certifikát kvality OEKO-TEX standard 100 a splňují vysoké humánně-ekologické standardy. V každé kolekci přinášíme ekologičtější alternativy a inovativní materiály, jako je ECOTEC, modal, lyocell, organická bavlna či len.

Přinášíme udržitelnou módu s nadčasovými střihy a jsme hrdí, že se nám podařilo vybudovat vlastní značku a fungující dílnu přirozenou cestou, na základě rostoucí poptávky po našich věcech?

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt