Lorii

Místo výroby:
Plzeň, Česko

Sídlo značky:
Plzeň, Česko

Majitel:
Petra Lorencová, Česko

Založeno:
2016

Web:
https://www.lorii.cz/

Česká značka spodního prádla a oblečení, která chce podpořit přirozenou krásu a ukázat, že i v pohodlném prádle se můžete cítit stylově, přitom zatraceně sexy! Nespoutaná, trochu snílek, trochu svá. Ručně šité spodní prádlo pro ženy, které věří svým snům a žijí podle vlastních pravidel! 

Lorii

Lorii je pro ženy, které upřednostňují kvalitu a pohodlí, aniž by přitom ztrácely svoji ženskost a smyslnost. Pro ženy, které mají svůj styl a nebojí se být jiné než ostatní. Hlavním prvkem všech našich kolekcí je především rafinovanost střihů a minimalistický design s velkým smyslem pro detail. Bavíme se střídáním různých typů materiálů, hrajeme si s lesklostí a průsvitností a snažíme se tak vytvořit celek, který bude milovat každá žena. Šijeme jen z kvalitních materiálů z Itálie a Čech a vše vyrábíme ručně s láskou tak, jak umíme nejlépe. Naším cílem je, aby se každá žena cítila pohodlně, přitom zatraceně sexy!

Petra Lorencová, zakladatelka značky, která se rozhodně nestydí ukázat, jak jí sluší její vlastní výrobky.

Příběh značky

Příběh začal celkem nevinně. Jako fotomodelka jsem sháněla prádlo na focení a nemoha najít nic, co by bylo přitažlivé, originální, ale zároveň dostatečně pohodlné, aby šlo využít i na běžné nošení. Proto jsem se rozhodla, že si nějaké zkusím ušit, aniž bych to uměla. Poprosila jsem o pomoc svoji babičku a po pár měsících byl na světě střih, který skutečně padne. Naučila jsem se šít a rozhodla se, že si založím značku. Zpočátku mi nikdo moc nevěřil a většinou jsem vykouzlila úsměv na tváři každému, komu jsem řekla, že budu vyrábět spodní prádlo, jelikož jsem v té době studovala práva. Podprsenky se ale líbily kamarádkám, na základně jejich doporučení se mi rozjel prodej, a tak vznikla značka 

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt