Duomamas

Místo výroby:
Česká republika, Česko

Sídlo značky:
Praha, Česko

Majitel:
M. Svoboda, E. Svobodová, Česko

Založeno:
2016

Web:
https://www.duomamas.cz

U značky Duomamas najdete funkční oblečení pro miminka i starší děti a také doplňky pro maminky. Výrobky nesoucí tuto značku kombinují kvalitu, funkčnost a estetickou stránku. 

Děláme věci poctivě a prioritou je pro nás kvalita. Pečlivě jsme vybíraly materiály, naším největším přáním bylo skloubit kvalitu, funkčnost a estetickou stránku. Všechny materiály splňují nejpřísnější normy pro děti od narození a mají atest Oeko-TexⓇ standard 100, I. třídy - oděvy pro děti do věku tří let. Střihy jsme pečlivě testovaly na vlastních dětech. Vše máme skladem v několika kusech a mnoha nádherných barvách. Naší značku budujeme nejen my, ale i naše celé rodiny. Oslovily jsme také mnoho našich přátel. Naše oblečky jsou sice jednoduché, přesto maximálně výkonné. Budou sloužit vám i vašim dětem. A vězte, že i naše děti je nosí. A jak rády! Svým zákazníkům nasloucháme a uděláme pro ně vše.

Náš příběh

Původně projekt duomamas vznikl jako spolupráce dvou kamarádek - maminek. Jenže jak šel čas, naše názory se rozešly a my jsme se dohodly na rozdělení. E-shop jsme založily proto, že jsme pro děti chtěly funkční a zároveň krásné oblečení. Běžný výběr je malý a na objednávky se dlouho čeká. Proto jsme se rozhodly vytvořit vlastní značku, ze které se nakonec stal rodinný podnik.

Filosofie značky

Jako firma se zasazujeme za maximální respektování principů fair trade. Zajímáme se o ekologické a etické standardy dodržované při samotném výrobním procesu látek. Látky a potřeby kupujeme pouze od ověřených dodavatelů z České republiky. Naše švadleny jsou také místní.

Materiály

Funkční materiály jsou vhodné pro děti atopiky i alergiky. Jsou velmi jemné, nejvyšší kvality, vysoké gramáže. Údržba není složitá, zvládnete ji doma. Funkční materiály jsou samočistící, není nutné je často prát.

Šijeme zejména z přírodních materiálů - bambusu a merina. Obě látky jsou vhodné pro děti i dospělé. V zimě hřejí, v létě chladí a na dotek překvapí svou jemností. Díky tomu, že se jedná o antibakteriální materiály, není potřeba je často prát. Také jsou antimikrobiální, což znamená, že pot odvádí od těla a nemnoží se zde nevhodné bakterie.

 

Mrkněte na stručný rozhovor se zakladatelkou Evou: Vimeo.com nebo na recenzi oblečení: https://www.sebevedomarodina.cz

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt