by APOLENA

Místo výroby:
Opava, Česko

Sídlo značky:
Praha, Česko

Majitel:
Apolena Stellarová, Česko

Založeno:
2019

Web:
https://www.byapolena.com

Díky pohodlným a designovým kouskům od by APOLENA se můžete se svými dětmi obléct do stejných vzorů. Pod značkou by APOLENA najdete legíny, pyžama a další stylové doplňky.

Kdo stojí za značkou by APOLENA?
Na konci roku 2018 jsem odešla na mateřskou dovolenou a od té doby jsem především milující maminkou. Když jsem Stellinku poprvé uviděla, uvědomila jsem si, že na světě není nic důležitější, než tady být pro ni. O to více jsem byla přesvědčená, že si musíme užít společný čas, protože Stellinka roste před očima a čas běží rychleji, než kdy dřív.

Ačkoli mám magisterské vzdělání, zdravotnictví jsem prakticky odchodem na mateřskou dovolenou opustila. A v roce 2020 jsem založila značku "by APOLENA" a dávám rodičům možnost sladit se s jejich nejmilovanějšími.

Co bylo na začátku?
V předvánočním čase roku 2018 jsem se stala maminkou. V tu chvíli nebylo na světě nic důležitějšího, než být se svou rodinou a užít si společné chvíle naplno, protože čas začal běžet rychleji než kdy dřív. A právě čas strávený s naším miminkem mě přivedl na onu myšlenku. "Chci mít stejné pyžamo jako Stellinka." Mě samotnou tato představa pobavila. A než jsem se nadála, můj nápad se stal skutečností a obě jsme spaly v pyžamech s jeleny. A co víc!? Náš večerní "outfit" se líbil i tatínkovi. V tu chvíli jsem začala přemýšlet nad tím, že by se můj nápad mohl zamlouvat i ostatním rodičům. A tak jsem začala pracovat na tom, abych mohla dát maminkám možnost obléct stejná pyžama, legíny nebo třeba čelenky jako mají jejich poklady a přitom se cítit žensky. Samozřejmě nezapomínáme ani na tatínky. I oni mohou večer ulehnout nebo o víkendu lenošit ve stejném pyžamu jako zbytek rodinky.

Ruční výrobou v Česku to začalo a také bude pokračovat... 

Vše začíná pečlivým výběrem látek. Ty jsou pak ručně roztříhány na kokrétní produkty našimi úžasnými švadlenkami, které ačkoli mají svá zaměstnání, se zvládají věnovat i značce by APOLENA. A právě díky nim se i Vy můžete spolehnout na kvalitu našeho oblečení. 

Začali jsme s pohodlnými pyžámky a pokračujeme s dalšími úžasnými kousky jako jsou legíny, čepice, široké čelenky, které ochrání maminky před větrem, úzké čelenky pro velké i malé holky a také nákrčníky pro všechny děti. Při vytváření nových střihů, vždy myslíme na pohodlí a praktičnost. A zároveň nezapomínáme na to, že kromě maximálního komfortu se maminky chtějí cítit žensky i na procházce v parku.

Při výběru látek vždy myslíme na bezpečí těch nejmenších, kteří budou v našich pyžámkách spinkat a lenošit. Proto vybíráme takové látky, které mají certifikát Öko-Tex Standard 100, což znamená, že se jedná o textilie vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Některé z našich produktů projdou pod rukama české designérky šperků značky Lueur, která už tak originální kousky, dělá ještě originálnějšími! Ručně totiž zdobí naše produkty nádhernými aplikacemi, díky kterým jsou naše produkty jedinečné a nepřehlédnutelné!

Co je našim cílem?
Našim cílem je, aby si rodiče spolu s dětmi mohli užít společné chvíle naplno v pohodlném a kvalitním oblečení. A zároveň, aby se maminky cítily opravdu žensky.
 

Copyright 2020 Lokala.cz | Kontakt